Призначення центру імітаційного моделювання

 

Центр імітаційного моделювання (далі - центр) є структурним підрозділом інституту інформаційних технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – університет). Він здійснює свою діяльність відповідно до Генерального плану впровадження імітаційного моделювання в Збройних Силах України.

Центр бере участь у підготовці і проведенні командно-штабних навчань та відпрацюванні оперативно-тактичних задач слухачами в частині, що стосується використання систем моделювання та сучасних інформаційних технологій, розробляє методичні посібники та рекомендації з використання в навчальному процесі технічних та програмних засобів навчання і підтримки прийняття рішень. Центр здійснює навчальну, методичну та науково-дослідну діяльність.

Призначення:
Підтримка всіх заходів навчання та підготовки з використанням засобів імітаційного моделювання в Збройних Силах України.
Основними завданнями Центру є:
участь у підготовці та проведенні заходів навчально-виховного процесу університету з використанням засобів імітаційного моделювання бойових дій з використанням штабних процедур за стандартами НАТО;
участь у підготовці та проведенні командно-штабних навчань як за планом оперативної та бойової підготовки ЗС України, так і міжнародних;
методична підтримка впровадження імітаційного моделювання у Збройних Силах України.


Надрукувати   E-mail