КШН за навчальними планами університету


Воєнно-історична гра зі слухачами університету з використанням засобів імітаційного моделювання.

В основу сценарію гри покладені історичні події, які мали місце під час проведення повітряно-наземної наступальної операції „Буря пустелі” багатонаціональними силами в 1991 році.

Навчальними цілями було визначено надання практики слухачам на посадах відповідних командирів (начальників) оцінювати обстановку, аналізувати та приймати рішення з використанням штабних процедур НАТО та безпосередньо керувати веденням бойових дій за допомогою системи імітаційного моделювання JCАTS.


Командно-штабне навчання за миротворчою тематикою зі слухачами університету з використанням засобів імітаційного моделювання бойових дій.

Сценарій навчання був заснований на досвіді застосування підрозділів Збройних Сил України в ході міжнародної миротворчої операції в Іраку.

В ході навчання відпрацьовувались: підготовка та здійснення маршу миротворчим підрозділом; прийняття під контроль зони відповідальності та виконання миротворчих завдань; управління підрозділами під час виконання миротворчих завдань.


Двохстороннє двоступеневе командно-штабне навчання зі слухачами університету із застосування засобів імітаційного моделювання бойових дій.

Навчальними цілями передбачалося надання слухачам університету практики відпрацювання процедур планування та управління міжвидовими діями підпорядкованих підрозділів.Надрукувати   E-mail