Система імітаційного моделювання JTLS

Системи імітаційного моделювання JTLS (Joint Theater Level Simulation) – тренажер рівня об’єднаного театру бойових дій. Ця система імітаційного моделювання створена як інструмент розроблення та аналізу об’єднаних (коаліційних) планів операцій і застосовується як засіб підтримки навчання на стратегічному рівні.

Система призначена для моделювання всього спектру багатосторонніх конфліктів, включаючи ті, в яких беруть участь об’єднані та коаліційні сили.
Дозволяє моделювати:

  • багатосторонні повітряні, наземні та морські бойові дії, заходи логістики;
  • дії сил спеціальних операцій;
  • дії розвідки.

Взагалі система дозволяє моделювати дії 10 сторін, кожна з яких має власну систему взаємовідношень та правила ведення бойових дій. Кожна із сторін може включати необмежену кількість фракцій.

Система може бути інтегрована з реальними системами управління, зв’язку та розвідки, іншими засобами імітаційного моделювання завдяки підтримці архітектури високого рівня HLA.

Найбільш продуктивне, на думку фахівців, що займаються використанням системи JTLS, її інтеграції з системами JCATS та JTDLM (Joint Deployment Logistics Model – модель об’єднаних логістичних операцій).

JTLS підтримує моделювання на просторі 2000×2000 морських миль, причому стратегічні повітряні та морські операції підтримуються системою за межами вказаної зони.


Надрукувати   E-mail